נוריאל כהן שיווק והפצה בע"מ

אודות

מי אנחנו?

משחר קיומה כעסק משפחתי בחצר האחורית של משפ' כהן בכרכור, בשנת 1997, חברתנו שמה דגש על חתירה למצוינות בשרות, יצירתיות וחדשנות מקצועית לביסוס מעמדה כגוף מוביל, תוך הרחבת פעילותה לאפיקים וממשקים נוספים בכול תחומי פעילותה.

גם כיום, תחת קורת גג של אלפי מ"ר של אולמות יצור ושטחי אחסנה ותוך תנופה התפתחותית מתמדת, ממשיכה החברה לשדרג מדיניות שרות זו יום יום וחזונה להמשיך ולהוביל בכל תחומי עיסוקיה ולייצר מוצרים באיכות עילית וללא פשרות תחת מערכת ניהול איכות ISO 9001:2015,  מטעם מכון התקנים הישראלי.

פתרונות מגוונים לעסק שלך

אנו משקיעים באיתור ואימוץ פתרונות טכנולוגיים חדשניים בעולם והבאתם ליישום בשוק המקומי, אנו פועלים במתווה מקצועי וחדשני תוך ערנות לחידושים ולשינויים העולמיים האחרונים בתחומינו ומספקים פתרונות מגוונים ומענה שוטף לצרכי כל לקוח בשיתוף פעולה עם היצרנים הטובים בעולם.

אנו מאמינים כי כוח החברה הינו במלאי שלה, מלאי החברה הינו גדול, רחב ומגוון מאוד, בנוסף לעתודות רבות לכל מוצר ומוצר למתן שירות מהיר יותר, כמו כן כח המיקוח במו"מ עם יצרנים עולמיים של חלק ממוצרנו והיכולת לייצר מוצרים רבים במפעל החברה מקנה ללקוח הזכות לרכז את סל המוצרים הרחב והאיכותי ביותר ב- One Stop Shop במחיר אטרקטיבי ביותר ובטלפון אחד תוך צמצום התלות במס' רב של ספקים.

קטלוג המוצרים שלנו

שירות איכות ואמינות!

תמהיל הצלחת החברה הינו במארג של שרות אמין מקצועי ומהימן, יושר ושקיפות למול הלקוח, מושגי רווחים צנועים ואספקת המוצרים הטובים ביותר תוך התאמתם לכל לקוח, החברה מהווה השראה ומודל לחיקוי לכל מתחריה הן במודל העסקי והן בניסיון העתקת מוצרינו.

 

החברה שומרת על ציוד תפעולי המתחדש לעתים קרובות וכן מיכון חדשני ומתקדם, למניעת תקלות לוגיסטיות ועיכובים באספקות ושומרת על עלויות תפעול נמוכות על מנת לא לגלגל עלויות אלו על גב הלקוח בתמחור המוצרים.

 

החברה מתגאה בצוות עובדים מקצועיים, ותיקים ומסורים והנהלה מקצועית, צעירה ודינאמית.

איכות הסביבה

החברה פועלת לשימור איכות הסביבה ודוגלת בשימוש מופחת של חומרי גלם ומטמיעה שיטות מתקדמות בייצור מוצרים איכותיים ביותר ללא עודפי ייצור וחומרי גלם מיותרים ומזהמים לפי תקנים בין לאומיים המחמירים ביותר. כל פסולת בחברה ממוחזרת ומנוצלת לשימושים חוזרים.

נבחרת לקוחותינו המשובחת מאופיינת בלקוחות מתמידים לאורך שנים ארוכות המעריכים איכות מוצר והנהנים משרות מהיר ללא תחרות, זאת בשל מערך חלוקה עצמאי בקווי אספקה יומיים בפריסה ארצית.

אנו מזמינים אתכם להיות חלק בלתי נפרד ממשפחת נוריאל ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

 

נוריאל. עליונות בשירות, שיא האיכות.

עקב עומס פניות יתכנו זמני המתנה ארוכים מהרגיל.
נציג/ת שירות זמין/ה לשיחה : שירה
שירה : שלום, אני מבינה שאתה מתעניין במוצרנו.
שירה: פנייתך חשובה לי. אנא רשום מטה את שמך ומספר הטלפון שלך ואצור איתך קשר בהקדם.  
שירה: להצעות מחיר / מלאי / עזרה בביצוע הזמנה ניתן לשלוח פנייה למייל עם הפרטים הרלוונטיים.
שירה : תודה וסליחה על ההמתנה, בזמן ההמתנה אפשר להתרשם מהאתר שלנו.
דילוג לתוכן